Рада курсантського та студентського самоврядування Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту

Рада Курсантського та Студентського Самоврядування нашого інституту – це самостійна громадська діяльність студентів та курсантів, яка здійснюється ними у відповідності до мети і завдань, що стоять перед студентсько-курсантським колективом.

У своїй діяльності студентська Рада керується чинним законодавством, нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Статутом Університету та Положенням про Раду курсантського та студентського самоврядування ЛДУБЖД.

У своїй практичній діяльності Рада користується підтримкою дирекції. Усі найважливіші питання організації навчання, побуту, дозвілля погоджується з адміністрацією.

До складу ради інституту входить:

~~Голова РКтаСС Інституту психології та соціального захисту:

Мостіпан Вікторія (СР-41)

~Заступник голови РКтаСС Інституту:

Недбала Віта (ПС-21)

~Секретар РКтаСС Інституту:

Ладика Софія (АП-21)

~Голова другого курсу РКтаСС Інституту:

Лах Діана (АП-21)

~Голова третього курсу РКтаСС Інституту:

Папроцька Соломія (СР-31)

~Голова четвертого курсу РКтаСС Інституту:

Дулиш Дарія (СР-41)

~~Голова пятого курсу РКтаСС

Данилик Марія (ПС-51м)

Основна мета РК та СС забезпечити оптимальні умови навчання і соціального захисту студентів та курсантів. Зростання у студентської молоді активності та відповідальності за доручену справу. Допомога студентам у здобутті освіти, виявленні і реалізації творчих здібностей, формуванні моральних якостей, перетворення молодої людини у високо професійного спеціаліста, інтелігента та патріота.

Курсанти і студенти ради самоврядування працюють над організацією та проведенням різнолманітних вечорів, концертів для курсантів і студентів та працівників Інституту та університету. Організовувались концерти до дня народження Лесі Українки, Тараса Григоровича Шевченка, до Дня Збройних Сил України та інше.

Також проводяяться різні зустрічі в дитячих будинка.Студеннти і курсантипрацюють з дітьми-сиротами та дітьми, які залишились без батьківської опіки, надаючи їм соціально-психологічну та соціально-педагогічну допомогу. науково-педагогічний склад, студенти і курсанти здійснюють консультування дітей, що залишились без батьківської опіки, проводять соціально-педагогічні тренінги для дітей, проводять різні розважальні заходи.