Department for material and technical support

Відділ матеріально-технічного забезпечення є структурним підрозділом Університету, який займається питаннями господарчої діяльності, розвитку та вдосконалення навчально-матеріальної бази, покращенням умов навчання й побуту курсантів та студентів.
До складу відділу входять:
інженерний склад та група забезпечення;
сектор речового забезпечення;
сектор продовольчого забезпечення;
сектор телекомунікацій;
група автотранспортного забезпечення
Інженерний склад та група забезпечення відповідає за експлуатацію і ремонт будівель, споруд, комунікацій, обладнання й устаткування, організовують проведення ремонтно-будівельних робіт  тощо.
Сектор речового забезпечення забезпечує особовий склад Університету форменим одягом, помивку перемінного особового складу, прання білизни, ремонт одягу та взуття.
Сектор продовольчого забезпечення організовує якісне харчування перемінного складу Університету, забезпечуючи додержання санітарно-гігієнічних вимог під час зберігання та оброблення продуктів харчування, приготування та приймання їжі.
Сектор телекомунікацій  організовує електрозабезпечення, а також проводовий  та радіозв’язок у всіх структурних підрозділах Університету.
Група автотранспортного забезпечення відповідає за надійну роботу наявних транспортних засобів, здійснює технічні огляди, утримання й ремонт техніки.

Старший інженер відділу МТЗ
підполковник служби цив. захисту