Українська Англійська

Запрошуємо на навчання


Приймальна комісія ЛДУ БЖД здійснює прийом документів


На денну форму навчання з 01 липня по 31 липня 

На заочну форму навчання з 14 серпня по 12 вересня
Приймальна комісія працює:
пн.-п'ятн. - з 10.00 до 17.00
         суб. - з 10.00 до 15.00 
         нед.- вихідний
Телефон приймальної комісії: (032)233-14-77
Адреса: м.Львів, вул. Клепарівська 35

 

Шановні абітурієнти

     Запрошуємо Вас на навчання до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України, який є провідним вищим навчальним закладом ДСНС України.
Вступники з числа осіб, які не є особами рядового і начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту ДСНС України, що виявили бажання вступати до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на денну форму навчання за рахунок державного замовлення, для оформлення особової справи кандидата на навчання, особисто звертаються з письмовою заявою до керівників органів управління та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання з 1 січня до 1 червня року вступу. Особи рядового і начальницького складу органів та підрозділів ДСНС України, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, подають рапорт за командою з 1 січня до 1 червня року вступу.
Особи жіночої статі на денну форму навчання за державним замовленням за напрямом підготовки (спеціальністю) «Пожежна безпека» не приймаються. 

Історична довідка

     Свою історію Львівський державний університет безпеки життєдіяльності ДСНС України розпочинає зі створення у 1947 р. Київських курсів удосконалення офіцерського складу воєнізованої пожежної охорони. Нині - це сучасний, з міцною науковою, навчальною та матеріально-технічною базою та славетними традиціями навчальний заклад, в якому висококваліфікований науково-педагогічний персонал навчає та виховує молодих фахівців для органів та підрозділів ДСНС України. За час існування навчальним закладом здійснено 81 випуск спеціалістів денної та заочної форми навчання загальною кількістю біля 30 тис. осіб. Нині наші випускники гідно несуть нелегку вогнеборчу службу в усіх регіонах країн Співдружності. Серед них: 45 генералів, наші випускники очолюють більшість обласних управлінь ДСНС України, 8 осіб - департаменти республік, країн колишнього Союзу, 357 - на інших керівних посадах. За мужність і самовідданість, виявлені під час виконання службових завдань, 11 випускників нагороджені бойовими орденами, а 239 - медалями «За відвагу на пожежі», 25 з них - двічі.

Навчально-виховний процес

     Львівський державний університет безпеки життєдіяльності здійснює освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти за 22 освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра, спеціаліста та магістра на денній та заочній формах навчання. Плідному опануванню курсантами та студентами повного обсягу необхідних фахових, соціально-економічних та гуманітарних дисциплін сприяють понад 90 сучасних навчальних кабінетів, просторі лекційні зали які обладнані всім необхідним для застосування в них проекційної та мультимедійної техніки, 8 комп'ютерних класів, сучасний двоповерховий бібліотечний комплекс на 220 місць з 2 залами електронної бібліотеки з підключенням до мережі "Internet", центр програмного забезпечення та комп'ютерних технологій, атлетичні зали, літній навчально-спортивний центр тощо.Для підвищення рівня професійної підготовки пожежного-рятувальника в Університеті створено психолого-тренувальний центр підготовки пожежних та аварійно-рятувальних команд та комп'ютерна лабораторія психологічної підготовки керівника з ліквідації надзвичайних ситуацій, що дає можливість максимально наблизити роботу рятувальника до реальних умов на пожежах та під час ліквідації надзвичайних ситуацій.Навчально-виховний процес в Університеті забезпечує висококваліфікований науково-педагогічний персонал, серед якого:

  • 25 – доктори наук, професори; 
  • 105 – кандидати наук, доценти.

Підготовка фахівців здійснюється: 

  • в інститутах:
  1. Інститут пожежної та техногенної безпеки;
  2. Інститут цивільного захисту
  • на факультетах:
  1. Факультет заочного та дистанційного навчання;
  2. Факультет доуніверситетської підготовки та післядипломної освіти;
  3. Гуманітарний факультет.
  • у Вінницьному вищому професійному училищу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності
Прийом документів

     Цивільні особи та особи рядового і начальницького складу органів управління та підрозділів ДСНС України, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за державним замовленням, для оформлення особової справи кандидата на навчання особисто звертаються з письмовою заявою (подають рапорт за командою) до керівників органів управління та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання (служби) та подають документи, визначені Умовами прийому та порядку відбору на навчання до вищих навчальних закладів МНС України, затвердженими наказом МНС України від 09.03.2006 № 126 (зі змінами та доповненнями) з 1 січня до 1 червня 2013 року. Особи, які вступають на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, особисто звертаються з письмовою заявою (рапортом), у якій вказують напрям підготовки та форму навчання, в приймальну комісію Університету.
     Особи жіночої статі на денну форму навчання за державним замовленням за напрямом підготовки (спеціальністю) «Пожежна безпека» та «Цивільний захист» не приймаються.
При поданні заяви (рапорту) вступник пред'являє особисто:
• документ державного зразка про повну загальну середню освіту і додаток до нього;
• сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, що відповідає переліку конкурсних предметів, визначених приймальною комісією Університету;
• медичну довідку за формою 086-0;
• паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці).
     До заяви (рапорту) вступник додає:
• документ державного зразка про повну загальну середню освіту і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або завірені копії;
• сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, що відповідає переліку конкурсних предметів, визначених приймальною комісією Університету (оригінал або завірену копію);
• медичну довідку за формою 086-0 (оригінал або завірену копію);
• 6 фотокарток, розміром 3×4 см, без куточка.
Інші документи можуть бути подані вступником, якщо він претендує на пільги, установлені законодавством України.
Усі копії завіряються за оригіналом вищим навчальним закладом, до якого вони подаються, або в установленому порядку.


 

 

 

Contact information:

Our address: 35, Kleparivska St., Lviv

Our telephones:

теl. (032) 233-32-40 – man on duty in University

теl./fax (032) 233-00-88 – office

Our e-mail:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

University Post