Українська Англійська

МНС забезпечило своєчасне реагування на всі надзвичайні події під час парламентських виборів

Версия для печати

Підрозділи МНС оперативно зреагували на всі події, які потребували втручання рятувальників, під час проведення виборів депутатів Верховної Ради України 2012 року.
Про це під час брифінгу повідомив заступник директора Департаменту управління рятувальними силами Микола Чечоткін.

«Протягом минулої доби надзвичайних ситуацій та резонансних подій в місцях розміщення виборчих дільниць не зафіксовано. Були окремі випадки, коли доводилося залучати підрозділи МНС. Зокрема у Донецькій та Луганській областях були тимчасово знеструмлені внаслідок аварії на трансформаторних підстанціях 2 дільниці. Підрозділи МНС вчасно залучили пересувні електростанції та таким чином забезпечили відновлення електропостачання на обох дільницях. Крім того, була зафіксована пожежа у школі №97 у Харкові. Але завдяки своєчасному реагуванню загорання було швидко ліквідоване пожежними. В цілому всі ці випадки не вплинули на роботу виборчих дільниць», - наголосив Микола Чечоткін.

За його словами, під час проведення виборів особовий склад МНС України був переведений у стан підвищеної оперативної готовності до реагування на надзвичайні ситуації. Загалом до посиленого чергування залучалися 8,5 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки. На випадок загострення ситуації в резерві перебувало більше 16,6 тисячі співробітників МНС та Держтехногенбезпеки.

 

Додати коментар

You must have Javascript enabled to use this form.

Contact information:

Our address: 35, Kleparivska St., Lviv

Our telephones:

теl. (032) 233-32-40 – man on duty in University

теl./fax (032) 233-00-88 – office

Our e-mail:

ldubzh.lviv@mns.gov.ua