Львівський державний університет безпеки життєдіяльності відзначили на європейському науковому форумі у Варшаві

Наукові роботи курсантів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності визнали одними з кращих на престижному міжнародному конкурсі «Науковий Дебют. Сталий розвиток», який проходив у Варшаві. Серед 200 наукових робіт, перемогу здобули понад 20 студентів з України. Зокрема, 6 робіт із Львівського університету ДСНС України.
Ініціатором конкурсу є Голова Європарламенту 2009-2012 років, професор Єжи Бузек. Він запросив 12 кращих українських студентів на міжнародну наукову конференцію. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності на ній представили курсанти Марія Плахотнікова, Мар'яна Войтович та Юлія Рак. Очолив українську делегацію президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.
За підсумками наукового форуму ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, професора Михайла Козяра та проректора з науково-дослідної роботи Тараса Рака нагороджено дипломами за розвиток науки та активну участь у міжнародному конкурсі «Науковий Дебют. Сталий розвиток».
В рамках форуму відбулася зустріч з Єжи Бузеком, який відзначив високий рівень наукових робіт представників Львівського вищого начального закладу ДСНС України. Під час зустрічі, ректор Михайло Козяр зазначив: «Польща завжди відстоює інтереси України в Євросоюзі, ми цінуємо наші багаторічні дружні відносини. Одним з наших пріоритетів є розвиток польсько-українських наукових стосунків, інтеграція науково-освітніх та студентських середовищ Польщі та України. Ми приділяємо значну увагу використанню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та інноваційних методик в навчально-науковому процесі. Активна та тісна співпраця зі спорідненими установами провідних європейських країн надає можливість обмінюватись досвідом та впроваджувати в університеті передові досягнення науково-освітнього простору. Визнання наукової роботи на такому престижному міжнародному форумі - вагоме досягнення колективу навчального закладу».
Нагадаємо, що Львівський державний університет безпеки життєдіяльності визнаний Лідером національної освіти в галузі безпеки людини та кращим з міжнародного співробітництва у сфері освіти і науки. Навчальний заклад ДСНС України є членом Європейської асоціації ВНЗ, які працюють в галузі безпеки (EFSCA).