В Університеті проведена фінальна частина IX конкурсу перекладачів серед старшокласників

20 квітня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася фінальна частина IX конкурсу перекладачів серед старшокласників «Львів Європейський».
Метою конкурсу, організованого Лінгвістичним Центром у співпраці з Кафедрою перекладознавства та контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура Львівського національного університету ім. Івана Франка та Кафедрою іноземних мов та технічного перекладу ЛДУ БЖД, є привернення уваги учнів старших класів середніх шкіл до вивчення іноземних мов, проблем практичного перекладу, заохочення та підтримка учнів у виборі перекладу як сфери професійної діяльності, сприяння розвитку творчої ініціативи учнів. Ще одним важливим завданням конкурсу є виявлення можливостей молоді та сприяння підвищенню рівня володіння іноземними мовами країн – учасниць Європейського Співтовариства для подальшої успішної інтеграції у європейську спільноту.
Серед понад учасників конкурсу старшокласники різних навчальних закладів м. Львова (ЗСШ №18, ССЗШ №28, ССЗШ №91, ССЗШ №93, НВК «Софія», Львівська лінгвістична гімназія, ЛНВК імені Василя Стуса, Львівська гімназія «Престиж», Львівський ліцей менеджменту, ЛНВК «Школа першого ступеня – гімназія», КНВК школа-садок №94, НВК «Школа-гімназія «Сихівська»), Львівщини (СЗШ №3 м. Городок, СЗШ №2 смт. Красне, НВК «Середня загальноосвітня школа-ліцей» м. Моршин, НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.», Новояворівський ліцей, СЗШ №3 м. Новояворівськ, СЗШ №1 м. Старий Самбір, Червоноградська гімназія, СЗШ №2 м. Яворів) та Волині (Луцька гімназія №18, Луцька гімназія №21, СЗШ №19 м. Луцьк).
Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами, почесними грамотами та призами.