Проведено засідання культурологічного товариства, присв'ячене Чорнобильській трагедії

24 квітня в рамках заходів до 27-ї річниці Чорнобильської катастрофи відбулося  засідання культурологічного товариства студентів і курсантів на тему: «Чорнобиль у літературі та кінематографі». Завідувач кафедри українознавства  Марта Миколаївна  Лабач проаналізувала твори Ліни Костенко, Івана Драча, Володимира Яворівського, Юрія Щербака, Світлани Йовенко, документальну повість білоруської письменниці Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва», документальний фільм М.Слабошпицького «Ядерні відходи», який на цьогорічному фестивалі документальних короткометражних фільмів у Белграді (Сербія) здобув золоту медаль. Це твори, в яких розкрито техногенні, а також глибокі філософські, людинознавчі аспекти страшної аварії. Було продемонстровано також кадри кінохроніки, фото з народознавчої експедиції з участю Ліни Костенко, уривок з вистави Білоруського державного драматичного театру за повістю С.Алексієвич.