Курси довузівської підготовки

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності оголошує набір
на підготовчі курси до вступу в університет

Шановні абітурієнти!
     Запрошуємо випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів та студентів останніх курсів вищих закладів освіти І та ІІ рівнів акредитації, випускників попередніх років на курси доуніверситетської підготовки.
Навчання на курсах допомагає слухачам безпосередньо наблизитися до вимог, передбачених зовнішнім незалежним оцінюванням, виробляє вміння творчо оперувати своїми знаннями, дає змогу переконатися в слушності вибору професії.
Навчальна робота на підготовчих курсах здійснюється висококваліфікованими викладачами та співробітниками Університету. Викладачами, залученими до навчального процесу на курсах довузівської підготовки, розроблено методичні рекомендації щодо виконання контрольних та самостійних робіт слухачами.

Курси мають дві форми навчання – денну і заочну (дистанційну для слухачів з інших областей).
Терміни навчання
  • на денних курсах – 8 міс.( починаючи з листопада) і 6 міс.,( починаючи з грудня).
Заняття в суботу - з 9.00 до 15.30;

Предмети, які пропонуються для вивчення:
  •  математика;
  •  українська мова та література;
  •  фізика;
  •  хімія;
  •  іноземні мови (англійська, німецька, французька).
Додаткові бали нараховуються випускникам курсів, які обрали природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності згідно з чинним законодавством.
Для зарахування на курси необхідно подати:
  • заяву (на бланку);
  • довідку з місця навчання;
  • копію паспорта (свідоцтва про народження);
  • дві кольорові фотокартки (3х4 см);
  • два конверти з маркою.
Документи подавати за адресою: м. Львів, вул. Клепарівська, 35, факультет доуніверситетської підготовки та післядипломної освіти.
Телефони: 233-14-68, 067 670 3282.