Тернопіль: вогнеборці області продемонстрували свою майстерність у пожежно-прикладному спорті

Швидкість, вправність і витримка – це головні вимоги до рятувальників, тих, хто стоїть на варті у повній бойовій готовності та за першим викликом негайно приходить на допомогу. Саме ці вміння продемонстрували суддям і глядачам учасники обласного чемпіонату з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів пожежно-рятувальної служби Тернопільської області, який відбувся 25 жовтня на навчально-тренувальній базі Територіального управління МНС.

Призові місця виборювали представники дев’яти кращих команд області – всього 54 учасники, серед яких чимало майстрів пожежно-прикладного спорту, які вже не раз доводили свою майстерність та професіоналізм, і не лише на спортивних майданчиках, а й під час виконання реальних бойових завдань.

У цей день на адресу учасників чемпіонату пролунало чимало теплих слів. Їм бажали сил, наснаги та перемоги у змаганнях, які для рятувальників є справжнім іспитом на мужність та професійну зрілість.

«Чемпіонат з пожежно-прикладного спорту це показник рівня підготовки, вправності та майстерності бійців пожежно-рятувальних підрозділів області, – відзначив у вітальній промові начальник Територіального управління МНС генерал-майор служби цивільного захисту Євген Лукавий. – Ці змагання є не просто показовими виступами. В них представлені всі ті вправи, які повинен вміло виконувати кожен рятувальник. Адже від швидкості, реакції та професійності бійців МНС залежить людське життя», – підкреслив керівник МНС області. Також він подякував всім, хто долучився до організації чемпіонату. Особливо відзначив зусилля особового складу та допомогу меценатів, завдяки яким було повністю реконструйовано навчальну вежу.

Вогнеборці змагались у п’яти видах: подолання 100-метрової смуги з перешкодами, підйом по штурмовій і висувній драбинах у вікно четвертого поверху учбової башти, пожежна естафета та бойове розгортання.

У підсумку найкращу спортивну підготовку продемонстрували рятувальники служби цивільного захисту міста Тернополя, другими були вогнеборці з Кременецького району, третю сходинку п’єдесталу зайняли бійці аварійно-рятувального загону спеціального призначення Територіального управління МНС України у Тернопільській області.

Переможці і призери змагань отримали від керівництва Територіального управління кубки, медалі, грамоти та цінні подарунки.