Луцьк: рятувальники ліквідували умовну аварію на тепломережі

24 жовтня о 10:00 у Луцьку на перехресті вулиць Конякіна та Карбишева працівники територіального управління МНС у Волинській області провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації аварії на тепломережі, що обігріває частину міста.

У навчаннях взяли участь працівники комунальних служб та служб екстреного реагування обласного центру.

Під час проведення робіт з ліквідації умовної аварії, рятувальники розгорнули штаб та пункт життєзабезпечення аварійно-рятувального загону для подолання наслідків надзвичайної ситуації.

«Готовність і злагодженість дій спеціалізованих служб цивільної оборони, диспетчерських і аварійних служб та сил швидкого реагування до спільних дій у разі виникнення реальної аварії на об’єктах життєзабезпечення та теплових мережах міста у холодну пору року є запорукою спокою лучан. А сьогодні усі учасники навчань здобули практичні навички для виконання спільних завдань з ліквідації аварії та покращили взаємодію формувань різної відомчої підпорядкованості», – зазначив начальник ТУ МНС у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук.