Одеса: на Форумі соціального партнерства учні презентували проект про історію пожежної охорони міста

17 жовтня на базі Одеської загальноосвітньої школи № 12 відбувся Форум соціального партнерства, на якому були презентовані кращі проекти учнівських колективів шкіл Суворівського району м. Одеси. Мета даного заходу - дізнатися про рідне місто більше цікавих історичних фактів, познайомитись з мешканцями, ветеранами, порушити проблемні питання щодо подальшого розвитку міста.

Цікавий проект серед інших презентувала Одеська загальноосвітня школа № 5 «Історія пожежної охорони Одеси: з часів створення до наших днів» як переможець районного та міського конкурсу проектів «Одеса - моє місто рідне». Педагог-організатор А. Піменова розповіла всім присутнім про хід роботи над проектом та його результати. Вона звернула увагу на важливість обраної теми як з точки зору вивчення історії рідного міста, так і профілактики нещасних випадків серед населення, пов'язаних з пожежною безпекою. «Проект спрямований на профілактичну роботу. Школярі виступали в дитячих садках, у школах, на всіх масових заходах та концертах міста. Учні підняли багато архівних документів, дізналися про історію розвитку пожежної охорони Одеси », - сказала директор ОЗОШ № 5 Ольга Бірман.

На форумі виступив також партнер проекту - представник ГТУ МНС в Одеській області О. Сафронова, яка розповіла про роботу з навчання дітей основам безпеки, що проводиться в області та місті. Ознайомила форумчан зі статистикою нещасних випадків на пожежах та підкреслила важливість партнерства між МНС і освітою в сфері попередження загибелі та травматизму дітей від надзвичайних ситуацій.

Також на форумі були презентовані інші цікаві проекти з історії рідного міста. Учні школи № 113 Пересипського району підготували проект під назвою «Пересип в моєму серці» та ознайомили всіх присутніх з історією свого рідного району. Вони також представили проект сучасної Пересипі, якою б школярі хотіли її бачити. Учні 13-ї школи ознайомили глядачів з цікавими історичними фактами забудови селища Котовського, учні 48-ї школи підготували спільний проект з одеською організацією «Інфоксводоканал».

«Приємно усвідомлювати, що молодь виконала величезну роботу з вивчення історії Одеси. Учні обрали цікаві, корисні теми і серйозних партнерів для своїх робіт», - сказала у заключному слові методист Одеського міського управління науки і освіти Тетяна Волкова - «Сьогодні ми всі переконалися, що у нашого молодого покоління майбутнє є».