Представники Кембриджу допомагають курсантам та студентам вдосконалювати знання з англійської мови

22 січня 2013 р. на гуманітарному факультеті ЛДУ БЖД відбулося чергове засідання науково-методичного семінару кафедри іноземних мов та технічного перекладу. Доповідала на семінарі Дарина Сіжук, методист кембриджського департаменту у м. Києві. Тема доповіді «Cambridge English - сертифікат, що відкриває двері у майбутнє» зацікавила слухачів, серед яких були курсанти, студенти та викладачі університету. Доповідач окреслила структуру та принципи оцінювання мовних навиків за системою оцінювання Cambridge ESOL, однією з найавторитетніших у світі. Учасники семінару мали змогу ознайомитись із можливостями складання мовних іспитів та отримання сертифікатів в Україні.