У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся Різдв’яний вертеп.

В Культурно - просвітницькому центрі відбувся Різдв'яний вертеп. На сцені ми побачили театралізоване дійство, яке перенесло нас у ніч Різдва Христового, підготували мистецьку феєрію курсанти та студенти 1-го курсу Інституту цивільного захисту. На цьому дійстві були присутні: керівництво інституту Рудик Ю.І. , заступник Меншикова О.М., Отець Роман, а також керівництво курсу. Актори - початківці вкотре нагадали усім присутнім про невідємну духовну складову людського буття. А така знайома Різдвяна колядка повинна прививати любов молоді до прадавніх традицій, в яких суть нашого народу. Кожен образ був яскраво виражений і наповнений народними барвами. Вертеп у виконанні курсантів та студентів показав, що саме в нашому університеті дбають і примножують любов до українських традицій у прийдешнього покоління. А завершував наше свято вертепу виступ отця Романа, настоятеля церкви Св. Покрови, який подякував керівництву університету і благословив усіх учасників.