Курсанти організували та провели театралізоване дійство за мотивами твору Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом"

Курсанти та студенти Інституту цивільного захисту під керівництвом заступника начальника 2-го курсу капітана служби цивільного захисту Ільчишина Ярослава організували та провели театралізоване дійство за мотивами твору Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом", що відбулося 23 січня 2013 року в культурно-просвітницькому центрі університету. Відвідати цей захід мали змогу всі бажаючі.

Насичений гумор, яскраві та різноманітні персонажі, сила контрастів (український хутір та імперський Петербург), неповторні барви чарівної української ночі - все це однаково близьке та зрозуміло усім. Актори неперевершеною грою подарувала глядачам масу позитивних емоцій та чудовий настрій. Дотепні жарти та колоритний сюжет тримали публіку в захоплені й піднесеному настрої потягом всього виступу.