Михайло Болотських привітав ветеранів пожежної охорони з професійним святом

Михайло Болотських привітав ветеранів пожежної охорони з професійним святом

29 січня Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських привітав особовий склад з Днем вшанування ветеранів пожежної охорони.

Це свято об'єднує людей мужньої професії - пожежних, які не боялися нести відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги - забезпечення надійного захисту національного багатства та життя людей від вогню. Історія пожежної справи зберігає безліч прикладів самовідданого служіння інтересам суспільства.

«На всіх етапах існування пожежна охорона та люди, яки служили, служать та будуть служити у пожежній охороні неодноразово доводили, що вони професіонали, з властивою їм найвищою порядністю та мораллю. Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна і наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток пожежної справи й забезпечили повагу. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Ви виховали цілу плеяду вогнеборців, які гідно продовжують найкращі традиції старших поколінь. Сьогодні наше завдання - створити службу, гідну нашого народу, яка виконує свій обов'язок» - відзначив Михайло Болотських у вітальній промові.

Голова Служби запевнив усіх присутніх, що реформування МНС та Держтехногенбезпеки у Державну службу з надзвичайних ситуацій створило нові можливості та потужну базу для подальшого розвитку пожежно-рятувальних підрозділів держави. При цьому Михайло Болотських повідомив, що вважає за доцільне відновити відзначення на офіційному рівні свята - День працівників пожежної охорони. За його словами, мужні та героїчні люди, які щоденно ризикують своїм життям заради безпеки громадян, гідні мати власне професійне свято.

Сьогодні, 29 січня, ветеранів й пенсіонерів пожежної охорони за бездоганну службу, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток пожежної справи, збереження життя і здоров'я людей нагородили відзнаками, почесними грамотами та цінними подарунками від Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, МВС України, Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та МНС України, Добровільного пожежного товариства.

«У нас сьогодні є всі можливості для роботи, є можливість зустрічатися і обговорювати найважливіші питання. Давайте роки, які нам відведені, присвятимо служінню на благо нашої Вітчизни, на благо нашої Служби. Шановні ветерани, друзі, колеги! Хочу побажати Вам міцного здоров'я, добра, удачі Вам та Вашим сім'ям. У нас в системі є цілі династії рятувальників, тож давайте єдиною сім'єю нести і надалі наші основні цінності, продовжувати найкращі традиції наших попередників. Не можна загубити нічого світлого, нічого достойного. У цьому полягає наша мудрість і мудрість всіх поколінь. Спасибі Вам! Зі святом!» - сказав Михайло Болотських.

Під час заходу також вшанувати Героїв Чорнобильської трагедії, поклавши квіти до скульптурної композиції «Пожежним, які перемогли вогонь Чорнобиля» біля будівлі Держтехногенбезпеки.