Українська Англійська

Курсант університету здобув срібло на чемпіонаті Європи з спортивного орієнтування

Версія для друку
     З 26 по 27 січня 2013 року у м. Барселона відбувся X-й Чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування. У чемпіонаті прийняли участь 402 спортсмени з 18 країн світу, серед яких 40 осіб із України. Змагались учасники по 4-х вікових категорія у трьох класах (чоловічому, жіночому та змішаному).

У складі збірної команди України «UKRAINIAN EAGLES-2» на змаганнях (юніорському змішаному класі до 20 років) виступав курсант 2-го ПБ курсу ЛДУ БЖД Соханич Андрій Михайлович.

У підсумку змагань команда «UKRAINIAN EAGLES-2» з результатом 23 години 39 хвилин 44 секунди виборола ІІ-ге почесне місце.