Курсанти та студенти зустрілися з учасником бойових дій на території Афганістану

З нагоди Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав у культурно-розважальному центрі «АЛЬМА-МАТЕР» відбувся тематичний вечір на тему «Крізь пекло Афганської війни».

З нагоди Дня вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав у культурно-розважальному центрі «АЛЬМА-МАТЕР» відбувся тематичний вечір на тему «Крізь пекло Афганської війни».

З курсантами та студентами зустрівся учасник бойових дій на території Афганістану, ветеран, завідувач курсами цивільної оборони м. Львова Андрій Ільчишин. Під час війни він займав посаду заступника командира розвідувальної диверсійної групи військ спецпризначення. Він був не багатослівним, в його очах досі видно відлуння війни.

Історія Афганістану палить пам'ять прийдешніх поколінь жорстокими цифрами на меморіальних плитах по всіх республіках колишнього Радянського Союзу.