В рамках реалізації міжнародних проектів, курсанти університету вчилися у Варшаві

Українська делегація Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяли участь у міжнародних навчаннях “Амбітні без кордонів. Збільшення професійного потенціалу працівників пожежно-рятувального профілю в напрямку запобігання та боротьби з надзвичайними ситуаціями природного та техногенного походження – навчальні візити”

Українська делегація у складі Професора кафедри цивільного захисту та комп'ютерного моделювання екогеофізичних процесів Юрія Стародуба та 10 курсантів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяли участь у міжнародних навчаннях "Амбітні без кордонів. Збільшення професійного потенціалу працівників пожежно-рятувального профілю в напрямку запобігання та боротьби з надзвичайними ситуаціями природного та техногенного походження - навчальні візити", які пройшли на базі Головної школи пожежної служби Польщі в м. Варшава.

Курсанти впродовж 5 днів пройшли курс лекцій англійською мовою з пожежної тактики, аварійно-рятувальних робіт, медицини катастроф, психології, теорії розвитку вогню, міжнародних рятувальних операцій, навчились комп'ютерному моделюванню наслідків викиду небезпечних хімічних речовин в атмосферу, пройшли навчання на новітньому симуляторі надзвичайних ситуацій, а також провели практичні заняття на полігоні, де вдосконалювали свої навички з пожежної тактики, хіміко-бактеріологічного забруднення, та інші рятувальні навички з медицини катастроф та надання психологічної допомоги, пройшли теплодимокамеру.

Професор Юрій Стародуб провів лекцію для польських кадетів та студентів. Учасникам проекту вручили спеціальні сертифікати.

Загалом, протягом року Львівський державний університет безпеки життєдіяльності реалізує 6 міжнародних проектів в галузі безпеки людини. Всі вони фінансуються Міністерством закордонних справ Польщі.