Курсанти зустрілися із видатним українським вченим

Курсанти зустрілися із видатним українським вченим

19 березня відбулася зустріч курсантів четвертого курсу Інституту пожежної та техногенної безпеки з Доктором біологічних наук (1970), професором (1980), завідувачем відділу охорони природних екосистем Інституту екології Карпат НАН України (1974-2000), головним науковим співробітником цього інституту (з 2000 р.), лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки (2005) Стойком С.М.

В рамках цієї зустрічі було проведено лекцію на тему: «Значення природоохоронних ідей академіка Вернадського для вирішення екологічних проблем на Україні»

Під час зустрічі курсанти ознайомилися з баченнями Степана Михайловича щодо вирішення проблемних питань екології, негативних впливів антропогенного та технологічного характеру, які є актуальними для України. По завершенню зустрічі курсанти подякували за змістовну та актуальну лекцію, привітали Степана Михайловича з його 93-ьох річчям побажали міцного здоровя та наснаги для нових наукових звершень.