Викладач Університету Руденко Д.В. разом з курсантами прийняли участь у Дні цивільного захисту на базі Львівської СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка

21.03.13 на базі Львівської середньої загальноосвітньої школи №44 ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий День цивільного захисту для керівного складу цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району м. Львова. В рамках даного заходу викладач кафедри пожежної та аварійно-рятувальної техніки Руденко Д.В. виступив перед вчителями з доповіддю «Аналіз виникнення надзвичайних ситуацій у загальноосвітніх навчальних закладах України».

В рамках цього ж заходу Руденко Д.В. провів показове заняття для учнів школи на тему: «Призначення, класифікація, будова та особливості застосування вогнегасників». Курсанти ІІІ курсу інституту Пожежної та техногенної безпеки провели показове заняття для учнів школи на тему: «Призначення, класифікація, будова та особливості застосування вогнегасників».  Учням було продемонстровано роботу порошкових вогнегасників під час гасіння модельного вогнища. Крім того, школярі мали змогу перевірити на собі ефективність сучасних засобів захисту органів зору та дихання, які знаходяться на озброєнні в підрозділах ДСНС України.