Команда КВН університету «Хо4еМ» посіла ІІI місце у Галицькій Лізі КВН

Команда КВН університету «Хо4еМ» посіла ІІI місце у Галицькій Лізі КВН

Гра складалась із візитки та розминки. За підсумками чвертьфіналу команда КВН Львівського державного університету безпеки життєдіяльності «Хо4еМ» посіла ІІI місце.

Зазначимо, що «Галицька ліга» КВН є однією з найпрестижніших ліг Львова, у ній беруть участь команди зі всієї України. Ігри цієї ліги можна переглянути на телевізійних каналах «ZIK» і «НТА».

Коментар суддів Галицької ліги КВН про команду КВН «Хо4еМ»: «Досить молода команда, яка з кожною грою дивує все більше не тільки фанів, а й журі, власною грою показуючи, що хлопці у формі так само, як і студенти, вміють гарно жартувати. У «Галицькій лізі» КВН хлопці вже вдруге - минулого року здобули шосте місце, цього року - третє. Отож, так тримати! Продовжуйте створювати сильну конкуренцію звичайним студентам!»

Очолює команду Володимир Балябас, художнім керівником є Валерій Корнійчук і Тарас Бережанський. До її складу входять курсанти третього курсу Інституту пожежної та техногенної безпеки Університету. Капітан команди, актор і автор Олександр Куровський, актор і автор Олег Максютинський, актор Георгій Бондаренко, актор Едуард Матвій, звукооператор і актор Тарас Мандзій.