У Львові стартував Чемпіонат України з боротьби самбо

У Львові стартував Чемпіонат України з боротьби самбо

Сьогодні, 28 березня у Львові розпочався Чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів 1997-1998 років народження (IV ранг). У змаганнях беруть участь понад 200 спортсменів, які представлятимуть 18 областей України, АР Крим, міста Київ та Севастополь. Змагання проходять при підтримці Президента федерації самбо Львівщини, ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Держслужби з НС генерал-лейтенанта Михайла Козяра.

За результатами виступу спортсменів в національній першості буде сформована збірна команда України для участі в Чемпіонаті Європи U16.

Відкриваючи змагання Михайло Козяр зазначив: «Самбо не лише загартовує людину фізично, а й формує її характер, готує бути стійкими до майбутніх життєвих випробувань та труднощей. У сьогоднішній складний час приємно бачити Вас - молодих людей вмотивованих на заняття спортом, на досягнення певних результатів. Я вам бажаю завжди бути переможцями на різних змаганнях, як спортивних так і життєвих».

Відкриття змагань відбулося за участі оркестру та колективу художньої самодіяльності Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.