У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся конкуср "Міс Університету 2013".

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся конкуср  "Міс Університету 2013".

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності обрали Міс Університету. Організувала конкурс Рада курсантського та студентського самоврядування. Участь у конкурсі взяли Валерія Деменко, Марія Виниченко, Уляна Лучковська, Марія Панцюк, Ольга Ничипурук, Наталя Корнійчук. Оцінювали учасниць журі у складі начальника відділу виховної роботи та соціального захисту Василя Крещишина, інспектора відділу комплектування та проходження служби Уляни Диди, доцента кафедри фундаментальних дисциплін Мирослави Кусій, старшого інспектора відділу виховної роботи та соціального захисту Романа Держка та голови РК та СС Дмитра Кобилкіна.

Конкурс складався з таких конкурсних завдань: Моя думка - конкурсантки відповідали на запитання; Талант; Реклама - конкурсантки повинні були прорекламувати предмети які їм дісталися за результатами жеребкування; Танцюють всі - конкурс де всі конкурсантки танцювали загальний танець; Дефіле.

За результатами конкурсу учасниці здобули такі титули: «Міс глядацьких симпатій» - Марія Виниченко (ЦЗ-1);

«Міс чарівність» - Ольга Ничипурук (ЦЗ-2);

«Міс інтелектуальність» - Валерія Деменко (ЦЗ-1);

«Міс талант» - Марія Панцюк (ЦЗ-2);

«Віце-міс» - Уляна Лучковська (ГФ-1);

«Міс Університету 2013» - Наталя Корнійчук (ЦЗ-3).