Протягом місяця кадети Краківської школи аспірантів Державної пожежної охорони Польщі стажуватимуться на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, а Львівські курсанти, відповідно, у Кракові.

Речник ЛДУ БЖД ДСНС України Антон Крук розповів, що програма стажування передбачає участь у навчаннях з рятування людей внаслідок дорожньо-транспортних пригод, рятування людей з-під завалів та висот, гасіння пожеж у житлових будинках, відпрацювання різноманітних рятувальних елементів. Польські рятувальники у складі чергової варти навчальної пожежно-рятувальної частини виїжджатимуть на надзвичайні ситуації.
«Польща - перша європейська країна, з якою навчальний заклад налагодив тісну співпрацю. «Поляки стали надійними партнерами та друзями, а подальша співпраця, дасть позитивні результати у підготовці фахівців в галузі безпеки людини», - відмітив А.Крук.
Начальник сектору міжнародної діяльності Олександр Святкевич розповів, що наш навчальний заклад вже багато років співпрацює із польськими колегами. Підписана відповідна двохстороння угода. «Така співпраця корисна з точки зору набуття досвіду від наших європейських колег, координації спільних дій між рятувальними службами України та Польщі під час масштабних надзвичайних ситуацій, розробки спільних стандартів та концепції з питань забезпечення безпеки, використання наукових напрацювань та, зрештою, досвід підготовки фахівців», - додав О. Святкевич.
У вільний від практичних занять час гостей ознайомлять з пам'ятками архітектури древнього Львова, з історією та традиціями міста.