Відбувся персональний розподіл випускників Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Після успішного захисту дипломних проектів та здачі комплексних державних іспитів, підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій поповнять 245 молодих фахівця. Серед них магістрів - 43, спеціалістів - 109 та бакалаврів - 93.
Очолив комісію з розподілу директор Департаменту персоналу Олександр Євсюков, а до її складу увійшли ректор Університету Михайло Козяр та керівники територіальних підрозділів ДСНС України.
Право вибору місця служби в першу чергу надавали випускникам із високим середнім балом навчання. Цікавили роботодавців також громадська активність майбутнього молодого фахівця, його участь у науковій роботі, успіхи в проходженні практики. Були максимально враховані побажання самих випускників. Позитивно розглядалися проблеми щодо місця служби для молодих сімей, враховували всі обставини та соціальний статус.
Голова комісії з розподілу, директор Департаменту персоналу Олександр Євсюков наголосив, що Львівський держаний університет безпеки життєдіяльності сьогодні є кращим навчальним закладом не тільки в системі освіти ДСНС, але й серед ВНЗ України. «Рівень знань ваших випускників досить високий. Про це говорять і відгуки самих керівників територіальних підрозділів Держслужби з НС. Можна впевнено сказати, що ми отримаємо кваліфікованих фахівців здатних вирішувати завдання щодо забезпечення безпеки наших громадян», - зазначив О. Євсюков.