Львівський державний університет безпеки життєдіяльності визнаний кращим з міжнародного співробітництва у сфері освіти і науки

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагороджено Золотою медаллю у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки». Нагороду вручили на Міжнародній виставці «Освіта та кар'єра - 2013», виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном» та «Освіта. Робота. Підприємництво», яка проходить 11-13 квітня 2013 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».
Нагадаємо, що на минулій виставці Університет був визнаний Лідером національної освіти за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти України. Навчальний заклад ДСНС також нагородили золотою медаллю у номінації «Інформаційні ІТ-технології у вищому навчальному закладі»
За останні два роки Львівський університет реалізував багато масштабних міжнародних проектів. Вони передбачають інтеграцію української системи цивільного захисту у загальноєвропейський механізм забезпечення безпеки людини, адаптацію українських фахівців до спільної роботи з міжнародними системами безпеки, вироблення спільних методів та підходів до ліквідації різних надзвичайних ситуацій, особливо тих, які мають транскордонний характер.
Ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр зазначив, що за визнанням стоїть повсякденна та наполеглива праця колективу навчального закладу. «Значна увага приділяється впровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та інноваційних методик в навчальний процес. Активна та тісна співпраця зі спорідненими навчальними закладами провідних європейських країн надає можливість обмінюватись досвідом та впроваджувати в університеті передові досягнення науково-освітнього простору. Це нові навчальні проекти, інтерактивні тренажери, електронна бібліотека, навчальне інтернет-телебачення тощо. Ми орієнтуємось на сучасне покоління молодих людей, які вчаться працювати з електронними пристроями, з Інтернет-ресурсами швидше ніж писати. Ми повинні підготувати конкурентоздатного фахівця, який вирішуватиме завдання покладені на Державну службу України з надзвичайних ситуацій та дбатиме про безпеку людей», - розповідає М. Козяр.
Виставка «Освіта та кар'єра - 2013» на сьогоднішній день є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. У виставці беруть участь понад 200 вищих навчальних закладів (серед яких 32 Національних університети України та близько 30 приватних), міжнародних організацій, видавництв, освітніх інтернет-проектів, компаній роботодавців, а також вищі навчальні заклади багатьох країн світу. Організатори виставки Міністерство освіти і науки, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України. Виставка проходить за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.