В Університеті відбувся 5-й майстер-клас із розписування писанок

16 квітня в Університеті відбувся майстер-клас із розписування писанок, підготований кафедрою українознавства при допомозі Відділу роботи з персоналом і Ради курсантського та студентського самоврядування. Прекрасну традицію розписування писанок  ми відроджуємо в нашому навчальному закладі вже кілька років – сьогоднішній майстер-клас був уже 5-й.  На початку студентка групи ПС-21 Юлія Максимець  виступила з повідомленням про традицій писанкарства в Україні, розповіла про способи розписування та про символіку знаків, які використовувалися в розписі. Переглянувши відео-клас із писанкарства – фільм П.Олара «Світ писанки», учасники почали творити кожен свою авторську писанку.
     Участь у майстер-класі брали курсанти й студенти з усіх факультетів. Цього року разом із нами   чарівні узори писанок творили учні СШ №44 разом зі своєю вчителькою Іриною Меленчук, яких ми запросили на свій захід. Результатом майстер-класу були прекрасні писанки, які можна побачити на фото.