Українська Англійська

Курсант Львівського державного університету безпеки життєдіяльності став срібним призером Чемпіонату світу

Версія для друку

11-18 квітня, в м. Ташкент Республіка Узбекистан, проходив Чемпіонат світу з гирьового спорту. Україну на ньому представляв курсант Львівського державного університету безпеки життєдіяльності  Дмитро Воробей. За результатами змагань, майбутній рятувальник посів друге місце у ваговій категорії до 75 кг. Тренує курсанта викладач кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання, майстер спорту, чемпіон світу з гирьового спорту Михайло Домінюк.
Чемпіонами світу у відповідних вагових категоріях стали Львів’яни: Володимир Андрейчук (вагова категорія до 70 кг, Збройні сили України) та Олексій Котвінський (вагова категорія до 65 кг, ФСТ "Динамо"). В командному заліку збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце, випередивши команди Білорусі та Казахстану. Загалом у змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів-гирьовиків різних вікових груп, які представляли збірні команди 9 країн світу.