Працівники та курсанти Університету долучились до заходів з нагоди Дня довкілля

В рамках Дня довкілля Львівський державний університет безпеки життєдіяльності долучився до загальноміської толоки напередодні Великодніх свят.
Курсанти та студенти, які навчаються за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища, долучились до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою». Адже саме вони, як ніхто інший розуміють важливість та необхідість такої акції. Курсанти взялися до прибирання побутового сміття та сухого листя у одному із міських парків Львова.
Особовий склад Університету теж долучився до загального прибирання, упорядковуючи та проводячи генеральне прибирання на території навчального закладу.
Довідка На виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Указу Президента України від 6 серпня 1998 року № 885/98 «Про День довкілля», з метою забезпечення збереження та збільшення зелених насаджень м. Львова, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій до Великодніх Свят, міським головою видано розпорядження від 19.03.2012 № 80 «Про підготовку міста до Великодніх Свят та проведення загальноміської толоки на території м. Львова у 2012 році».