Курсанти та студенти ЛДУ БЖД взяли участь у 19-ій науково-практичній конференції ад’юнктів та студентів «Правова та правоохоронна діяльність:європейський досвід та українські реалії»

Курсанти та студенти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяли участь у 19-ій науково-практичній конференції ад’юнктів та студентів (іноземними мовами), яка відбулась 19 квітня 2013 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Тема цьогорічного наукового форуму - «Правова та правоохоронна діяльність:європейський досвід та українські реалії». На секційних засіданнях з доповідями англійською та французькою мовами виступили курсанти та студенти Інституту пожежної та техногенної безпеки, Інституту цивільного захисту та Гуманітарного факультету. Проблеми з галузі пожежної, інформаційної та екологічної безпеки, що розглядали курсанти та студенти нашого університету, були безпосередньо пов’язані з  основною тематикою конференції.  Учасники нагороджені грамотами та подяками за дослідження актуальних питань та активну участь  у роботі конференції.