В ЛДУ БЖД проводять науково-дослідні роботи

В ЛДУ БЖД проводять науково-дослідні роботи

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності в рамках виконання науково-дослідної роботи проведено експеримент У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності в рамках виконання науково-дослідної роботи, державний реєстраційний номер 0108U006940, авторським колективом науковців (Б. Болібрух, Б. Штайн) та інженерно-технічними працівниками НВО «Термоприлад» (Р. Романчак, В. Іватів) проведено експеримент, щодо дослідження захисних властивостей теплозахисного одягу пожежника Nomex та хімзахисного костюму ізолювального типу Trelleborg. Експеримент проводився в умовах, максимально наближених до експлуатаційних, які змодельовані симуляційним тренажером з комп'ютерним керуванням Mobil Trainer 2000 (EGERIA). Необхідно зазначити, що висока точність отриманих результатів була забезпечена завдяки комп'ютерним керуванням, близько тисячею температурних датчиків тренажерного модуля, а також технічним та програмним забезпеченням авторського колективу університету та НВО «Термоприлад».