Стяг кафедри управління інформаційною безпекою піднято на схилах найвищої вершини Європи

Під час навчально-тренувального збору альпіністів України у Кавказьких горах одним із учасників була і представник Львівського ДУ БЖД – викладач, альпініст Мар'яна Грицюк Під час навчально-тренувального збору альпіністів України у Кавказьких горах одним із учасників була і представник Львівського ДУ БЖД – викладач, альпініст Мар'яна Грицюк, для якої це вже п'ята подорож теренами Великого Кавказу. Кількаденні мандрівки в гори здійснювались від базового табору, який альпіністи розташували у с. Ельбрус на висоті 1800 м (Кабардино-Балкарська Республіка, Росія). В горах наметове містечко було розкладено на висоті від 3300 до 4200 м. Протягом перебування в гірському районі альпіністи успішно пройшли льодово-сніжні заняття на льодовику Кашкаташ 2800 м, здійснили сходження на кілька вершин різної категорії складності, де підняли стяг кафедри управління інформаційною безпекою, а саме – на перевалі ВЦСПС 3500 м, г. Курмичі 4050 м, г. Адил-Су 3000 м, після чого піднялись на найвищу вершину Європи – г. Ельбрус 5642 м. Окрім альпіністської програми мандрівники побували в кількох цікавих місцях, а саме – споглядали за вільним падінням води з потужних водоспадів, милувались красою кришталево чистих високогірних озер та скуштували лікувально-мінеральну воду "Нарзан", яка славиться своїми цілющими властивостями.