Distance Learning

Загальна інформація

Для успішного навчання в нас: необхідною умовою є наявність доступу до мережі Internet для отримання та перегляду матеріалів, завдань та рекомендацій щодо їх виконання. Має свої переваги: технологія навчання більш гнучка і спрямована на тих, хто хоче здобути кон’юктурну спеціальність, перекваліфікуватись чи підвищити свій освітній рівен створює студенту найзручніші умови для отримання та засвоєння матеріалу протягом 24 годин на добу і 7 днів на тиждень (принцип 7х24); змінює роль викладача на помічника-наставника, що спрямовує студента у процесі навчання; причому у того викладача, якого обере сам студент; у більшості випадків до навчання входить колективна робота над завданнями та проектами аж до міжнародної кооперації. Орієнтована в основному на: молодь, для якої не існує можливості отримати високоякісну освіту через обмежену спроможність традиційної системи освіти; осіб, які суміщають навчання з роботою; осіб, проживання яких віддалене; керівників регіональних органів влади та управління, менеджерів різних рівнів; офіцерів Збройних Сил, що скорочуються, та членів їх сімей; осіб, які проходять дійсну термінову службу в Збройних Силах; осіб, що зареєструвались в службі зайнятості; oсіб, що бажають здобути нові знання або другу освіту. Процес здобуття знань у дистанційному навчанні – це САМОСТІЙНА РОБОТА. Навчатися СКЛАДНІШЕ, але якість здобутих знань – ВИЩА! В нашому навчальному закладі запроваджена автоматизована система дистанційного навчання. Основою системи складає програмний комплекс ILIAS. ILIAS – відкрита міжнародна система, що призначена для автоматизації та впровадження елементів дистанційного навчання (ДН) в учбовий процес. ILIAS має засоби для розробки та публікації учбових курсів, дозволяє створювати та керувати студентськими групами, тобто є повноцінною системою дистанційного навчання, що орієнтована на використання мережі Інтернет. Автори курсів можуть утворювати групу для роботи над навчальним модулем. Студенти мають можливість працювати із навчальним матеріалом, а також спілкуватись один з одним (через систему форумів) та з викладачем. ILIAS має наступні базові модулі: Особистий робочий стіл користувача. Учбове середовище з персональними настройками, тестами, глосарієм, функціями друку, пошуковим механізмом. Засоби спілкування: система новин та форуми. Система формування груп, що дозволяє встановити необхідні права для доступу до різноманітних ресурсів. Редактор курсів для авторів. Контекстно-залежна система допомоги для учнів та авторів. Загальний інтерфейс адміністрування системою. Окрім цього є додаткові зручні механізми, що дозволяють вести переписку з групою студентів. Студент зможе легко отримати доступ до необхідного матеріалу, пройти тестові завдання та поставити запитання викладачу.