Faculty News

Курсанти та студенти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяли участь у 19-ій науково-практичній конференції ад’юнктів та студентів (іноземними мовами), яка відбулась 19 квітня 2013 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Тема цьогорічного наукового форуму - «Правова та правоохоронна діяльність:європейський досвід та українські реалії».
20.04.2013 13:07
{$field->field_alias} * * The above will guarantee that you'll always get the correct data, * regardless of any changes in the aliasing that might happen if * the view is modified. */?>Представники Кембриджу допомагають курсантам та студентам вдосконалювати знання з англійської мови

22 січня 2013 р. на гуманітарному факультеті ЛДУ БЖД відбулося чергове засідання науково-методичного семінару кафедри іноземних мов та технічного перекладу.

23.01.2013 17:22