Українська Англійська

У Львові обговорюють проблеми та перспективи розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності

Версия для печати
У Львові обговорюють проблеми та перспективи розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності
У Львові обговорюють проблеми та перспективи розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності
     21 березня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності розпочала свою роботу міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності».

    Участь у ній беруть понад 200 курсантів та студентів з України, Польщі та Білорусії, які представляють Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Головну Варшавську школу пожежної служби Польщі, Командно-інженерний інститут МНС Республіки Білорусь, Гомельський інженерний інститут МНС Республіки Білорусь, Національний університет цивільного захисту (м.Харків) та Академію пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля (м. Черкаси).

     Учасників конференції привітав проректор Університету, голова оргкомітету Тарас Рак: «Ми раді вітати вас на гостинній Галицькій землі. Зростання кількості і розширення масштабів надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, які викликають значні матеріальні та людські втрати, роблять вкрай актуальною проблему забезпечення безпеки в природно-техногенній та екологічній сфері. Тому всі питання, які ми будемо обговорювати, мають важливе значення в системі забезпечення безпеки громадян наших країн та вироблення спільних концепцій безпеки».

     Робота конференції поділена на 7 секцій: пожежна та техногенна безпека;організаційно-правові аспекти забезпечення безпеки життєдіяльності;організація проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж; екологічні аспекти безпеки життєдіяльності; інформаційні технології в безпеці життєдіяльності; гуманітарні науки - теорія і практика.

 

Додати коментар

You must have Javascript enabled to use this form.

Contact information:

Our address: 35, Kleparivska St., Lviv

Our telephones:

теl. (032) 233-32-40 – man on duty in University

теl./fax (032) 233-00-88 – office

Our e-mail:

ldubzh.lviv@mns.gov.ua

University Post